Sword Art Online 1

20. května 2015 v 3:25 | Nikky

Název: Sword Art Online 1
Počet dílů: 25
Žánry: Boj s meči, Dobrodružné, Fantasy, Pocity úzkosti, Podle novely, Romantika, Seinen, Thriller, Virtuální realita
Anotace:
Anime studia A-1 Pictures vypráví příběh Kazuty Kirigajiho, přezdívaného Kirito, který se rozhodne, že se zapojí do nové virtuální MMORPG hry. Ta má však dva zajímavé háčky. Hráči je umožněno se ze hry odhlásit pouze v případě, že ji dokončí. A co víc, pokud cestou ve hře zemře, zemře i jeho tělo ve skutečném světě.
-------------
Můj názor:
Původně jsem se na toto anime vůbec nechtěla dívat, byla jsem prosti videohrám v anime a takové, prostě mě to nelákalo.
Ale když mě kamarád přemluvil, tak sama sebe jsem překvapila jak úžesné to je ani né za týden jsem celé shlédla opravdu se mi stračně moc líilo. Popravdě SAO mi dalo hodně do živots rady a sílu. Ukázalo mi to, že se nesmím vzdávat do poslední sekundy!! Otevřelo mi oči :) Sice to bylo občas(spíše na začátku) hodně drsné, ale často pravdivé (nechci být spoiler). Na tomto anime semi strašně moc líbila i ta grafika, opravdu, krásné, bylo to udělané prostě tak aby tě to zajímalo. Já zpožňuji anime ze samraji - boj s meči, blo to opravdu pěkně provedené a nic navíc se tam neříkalo, ta dvojka je více okecaná, ale o té bych chtěla později také napsat.
Opravdu toto anime všem doporučuji, sice první díl mě moc nebavil (to ostatně téměř všechny anime), ale pak uý to byla bomba, doporučuji!!! I když si budee myslet, že vás to bavit ebude, skus te to už ta grafika za to stojí!!!

9,5 z 10


Videa:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsem tu :3

Click :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama