Želvy Ninja

23. května 2015 v 3:55 | Nikky

Želvy Ninja

Žánr: Dobrodružný / Akční / Fantasy / Komedie / Sci-Fi
Země: USA
Rok: 2014
Délka: 101 min

Anotace:
Nosí jména slavných italských renesančních umělců, ovládají zbraně japonských ninjů a zbožňují pizzu. Želvy Ninja jsou obrovským fenoménem, který se zrodil přesně před třiceti lety jako černobílý komiks. Producent těžkotonážních akčních velkofilmů Michael Bay se rozhodl, že právě teď nastal čas, aby tihle specifičtí bojovníci se zlem opustili stránky časopisů a televizní seriál a konečně s plnou parádou vpadli na filmové plátno. Podobně urputně Bay kdysi prosazoval první Transformers, s nimiž vstoupil do elitního klubu nejúspěšnějších filmových ság současnosti. A historie se může opakovat...
Město New York zoufale potřebuje hrdiny. Ovládá ho totiž strach a všehoschopný Trhač, jehož pozice vládce podsvětí je zcela neotřesitelná, dokud se v městské kanalizaci vinou nepodařeného genetického experimentu neobjeví čtyři bojovníci v krunýři a s mimořádnými schopnostmi. Tam, kde jsou Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael, nesmí pochopitelně chybět ani zvědavá reportérka April (Megan Fox). Společně odhalí Trhačovy děsivé plány na rozšíření jeho impéria a rozhodnou se je vlastními výrazně vylepšenými silami překazit.

Můj názor:
Je to od tvůrců transformeru, lípe se jim povedl tedy trasformers, u těchto želvých ninjů se mi to moc nelíbí.
Mě příjde grafika příliž přehnaná a někdy i zdlouhavé, více se mi líbili starší želvý ninjové. Jako doporučuji se podívat, ale nic moc od toho nečekejte :)

5 z 10


Video:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuki Yuki | 23. května 2015 v 17:12 | Reagovat

Jako malá jsem se na ně dívala ,ale moc se mi nelíbí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama